مدیر مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد اصفهان از برگزاری نمایشگاه «حدیث خوبان» در سالن شمع گلستان شهدای اصفهان خبر داد و گفت: این نمایشگاه تا پایان ماه صفر برپاست.

به گزارش رویش نیوز به نقل از اداره ارتباطات رسانه اي شهرداري اصفهان، سید علی معرک نژاد افزود: در ایام محرم و صفر و تلاقی آن با ایام دفاع مقدس، نمایشگاهی در سالن شمع گلستان شهدا با عنوان نمایشگاه «حدیث خوبان» برگزار شده تا یادمانی برای مسافران تخت فولاد و سرداران شهید استان اصفهان باشد.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه با ۲ تالار مجزا در قالب های مختلف شامل: تابلو نوشته، فیلم، عکس و کلیپ های کوتاه و جذاب در فضایی تأثیر گذار به معرفی مفاخر مدفون در تخت فولاد و سرداران شهید می پردازد.

مدیر مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد اصفهان با اشاره به اینکه در این نمایشگاه تسهیلات ویژه ای برای بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است، ادامه داد: در نمایشگاه حدیث خوبان تکایای تخت فولاد به صورت سه بعدی به نمایش گذاشته می شود؛ همچنین نرم افزار و اپلیکیشن تخت فولاد بر روی گوشی های تلفن همراه بازدیدکنندگان نصب می شود.

وی برگزاری نمایشگاه و فروشگاه محصولات فرهنگی را از دیگر بخش های نمایشگاه حدیث خوبان برشمرد و گفت: در این نمایشگاه امکان ثبت نام برای تورهای تخت فولاد گردی مهیا شده است.

معرک نژاد اعلام کرد: این نمایشگاه ۲ روز در هفته  تا پایان ماه صفر روزهای پنجشنبه ساعت ۱۸ تا ۲۴ و روزهای جمعه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر در محل گلستان شهدا پذیرای شهروندان است.

وی خاطرنشان کرد: رویکرد ما از برگزاری برنامه های مذهبی، رویکردی مشارکتی جهت مهیا کردن فضایی برای گروه های فرهنگی و مذهبی شهر است.

مدیر مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد اصفهان یادآور شد: همزمان با دهه دوم ماه محرم، ویژه نامه های مذهبی در تکیه بروجردی ها روبروی مقبره بانو امین برگزار می شود.

 

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست