مدیر مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد گفت: ظرفیت‌ها و امکانات ویژه در تخت فولاد در اختیار کانون‌های فرهنگی، مذهبی و هنری قرار می گیرد.

به گزارش رویش نیوز، سیدعلی معرک نژاد در گفتگو با ایمنا، با اعلام این خبر گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، مبنی بر استفاده از ظرفیت جوانان مؤمن انقلابی و فعالان خودجوش مردمی و حمایت مادی و معنوی از آنان و همچنین در راستای اقتصاد مقاومتی در حوزه فرهنگی، مجموعه تاریخی، فرهنگی و مذهبی تخت فولاد امکان استفاده از فضاها و ظرفیت های این مجموعه را برای گروه های خودجوش مردمی و کانون های فرهنگی، هنری و مذهبی فراهم کرده است.

وی با اشاره به فضاها و امکانات ویژه موجود در تخت فولاد از جمله باغ طوبی، سالن شمع، گالری فدک، نگارخانه سیدالعراقین و بازارچه فرهنگی اظهار داشت: گروه ها و کانون ها می ­توانند برای فعالیت های خود از این فضاها و امکانات تا پایان سال جاری و بر اساس ارائه درخواست استفاده نمایند.

سیدعلی معرک نژاد با اعلام فراخوان تقویم بهره برداری از فضاها و ضمن دعوت از متقاضیان  افزود: فضاها و امکانات به صورت دوره ای و رایگان جهت فعالیت فرهنگی در اختیار تمامی کانون های فرهنگی هنری و گروه های خودجوش قرار می گیرد.  

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست