بسم‌الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و حقیقت جوی اصفهان
سلام علیکم و رحمة الله

هوای اصفهان، شهر زیبای خدا، دیگر به پاکی قبل نیست.
زد‌و‌بندهای سیاسی و حزبی آنچنان جای مصالح شهر را پر کرده است که گویی برخی کنشگران سیاسی اصفهان در تلاش‌اند تا گوی سبقت را در میدان باندبازی و رفیق بازی و جناح بازی از یکدیگر بربایند و فرصت خدمت به مردم را فدای منافع و لجاجت‌های سیاسی خود کنند.
اصولگرایی و اصلاح‌طلبی واژه‌هایی هستند که دیگر در سپهر سیاسی کشور به کلی رنگ باخته‌اند وبا کمال تاسف اهتمام برای خدمت بیشتر به شهر اصفهان مانند گوی بازی کودکانی شده که در گذرها و برای سرگرمی و لذت‌های زودگذر از یکدیگر می‌ربایند.
این درد دل کوتاه، زمانی بیشتر جانسوز می‌شود که شهردار فعلی اصفهان، آقای قدرت‌الله نوروزی، اخیرا طی نطقی شتابزده و منفعلانه و در پاسخ به سوالات شورای اسلامی شهر در مورد شبهات پیرامون خرید اتوبوس و خبرهای تأسف‌باری که از شهرداری به گوش شهروندان می‌رسد، با نبش قبر به ذکر مواردی که عمدتاً به زمان تصدی شهردار اسبق استیضاح شدۀ اصفهان و ماقبل آن مربوط می‌شود پرداخته است. این موارد که هرچند خیلی سربسته و بدون توضیح توسط آقای نوروزی مطرح شد را می‌توان مصداق بارز تشویش اذهان عمومی دانست، مواردی کلی، بدون توضیح و بدون پاسخ به این سوال جدی که اگر تخلفی در گذشته‌های شهرداری بوده است چرا آقایان مدعی حقوق‌دانی تاکنون سکوت کرده و در این چند سال پیگیری برای احقاق حقوق مردم نکرده‌اند، آری این همان بازی کثیف سیاسی «بگم بگم» که به نوعی گروکشی سیاسی و ساکت‌کردن منتقدان برای لاپوشانی تخلفات است، توسط مدیریت شهری اصفهان کلید زده شده است.
تشکل رویش نیروهای انقلاب اسلامی به طور جدی  از مراجع ذیصلاح از جمله دادستان محترم و سازمان بازرسی می‌خواهد سریعاً و صریحاً اتفاقات رخ‌داده در شهرداری اصفهان را رصد کنند و هر متخلف را چه در گذشته و چه اکنون به پای میز محاکمه بکشانند و نگذارند مصالح شهر و بیت‌المال وجه‌المصالحۀ گروه‌های سیاسی گردد. مسلماً هیچکس حتی حقوق‌دان‌ها نیز از حسابرسی مستثنی نیستند و همگان در پیشگاه قانون می‌بایست پاسخگو باشند. این حسابرسی‌ها و بررسی‌ها بایستی به سرعت  انجام پذیرد چرا که هم اکنون نیز اخبار شگفتی‌آوری از مدیریت شهری اصفهان به گوش می‌رسد.
استخدام‌های بی‌رویه، عزل و نصب‌های سیاسی، فسخ و عقد قراردادهای بدون پشتوانۀ کارشناسی، واگذاری‌های جناحی و باندی، صرف هزینۀ بیت‌المال برای حرکت‌های نمایشی و... بایستی به دقت توسط مراجع قانونی پیگیری شود.
این نظارت جدی و مهم نباید به پای رودربایستی‌های معمول ذبح شود و تبدیل به پرونده‌های بدون حکم و تا ابد مفتوح گردد.
هر کس و با هر گرایشی مرتکب خطا و تخلفی شده باشد باید به میزان خطایش، اعمال قانون شود. ادعاهای بی‌پایه و اساس و اتهامات سربسته نیز باید مورد رسیدگی قرارگیرد و در صورت عدم اثبات توسط شهردار فعلی، باید به دلیل تشویش اذهان عمومی بازخواست شود.
در پایان مجدداً از مراجع نظارتی درخواست می‌شود که با تخلفات و اتهامات برخورد شایسته و بایسته داشته چرا که مردم شریف اصفهان و نخبگان سیاسی و فرهنگی رصد دقیقی از شرایط دارند وپسندیده نیست این ادعاهای بدون انتها و اسناد نادیده در گنجه‌ها و بگم بگم‌های افشاگرانه  فضای شهر را آلوده‌تر از این کند.
همچنین به مردم شریف اصفهان اطمینان خاطر می‌دهیم بنا به وظیفه انقلابی و ملی‌مان تا حصول نتیجه پیگیر دقیق احقاق حقوق مردم خواهیم بود.


حزب رویش نیروهای انقلاب اسلامی

رونوشت:
وزیر محترم کشور
وزیر محترم دادگستری
دادستان محترم استان اصفهان
رییس سازمان بازرسی استان اصفهان

 

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست