اکثر ما حداقل یک بار هم که شده نگاهی به کتاب های موفقیت انداخته ایم و همیشه در این کتاب ها در جستجوی رازهایی بوده ایم که باعث شده است این افراد به موفقیت برسند. برای دانستن رازهای موفقیت نیازی نیست به سراغ نمونه های خارجی بروید

 موفقیت آرزوی هر انسانی در طول زندگی اش می باشد. برخی از افراد برای دست یابی به آن تلاش می کنند و برخی دیگر شانس و اقبال یارشان است و ممکن است به یک باره به موفقیت برسند. اما در کل موفقیت را یک شبه نمی توان به دست آورد و برنامه ریزی ها و تلاش های زیادی لازم دارد. اگر پای صحبت های افراد موفق بنشینید و یا به دنبال رازهای موفقیت بگردید، خیلی زود متوجه خواهید شد موفقیت هم به مانند هر دستاورد دیگری اصول خاص خود را دارد و دست یابی آن منوط به پیروی از یک سری قوانین و مراحل خاص می باشد.

 

اکثر ما حداقل یک بار هم که شده نگاهی به کتاب های موفقیت انداخته ایم و همیشه در این کتاب ها در جست و جوی راز هایی بوده ایم که باعث شده است این افراد به موفقیت برسند. برای دانستن رازهای موفقیت نیازی نیست به سراغ نمونه های خارجی همچون آنتونی رابینز، استیو جابز یا بیل گیتس بروید، کافی است نگاهی به دور و برمان داشته باشیم و ببینیم در این اوضاع و شرایط اقتصادی چه کسی در حال کسب درآمد شرافتمندانه است و چطور توانسته موفق شود؟

 

دکتر میثم شکری ساز، نامی آشنا برای فعالان حوزه آموزش و کارآفرینی، یکی از آن افرادی است که با تکیه بر دانش و مهارت های خود و علم آموزی و مطالعه، به جایگاهی رسیده است که امروز او را به عنوان کارآفرین برتر می شناسند و مدیران و صاحبان کسب و کارهای مختلف به دنبال مشاوره گرفتن از ایشان در امور بازرگانی، فروش و مدیریت می باشند. اما چه چیزی باعث شده است ایشان به این جایگاه و موفقیت برسد؟ خود میثم شکری ساز بر این باور است که تنها با خودباوری و اعتقاد و ایمان بر توانایی های خود می توان به هر هدفی رسید. وی که در هدف گذاری توانایی ویژه ای دارد، یکی از کلاس های پرطرفدار هدف گذاری را هر از گاهی بر پا می کند و توانسته مخاطبین زیادی را جذب خود کند و هر بار جوانان زیادی برای حضور در این کلاس ها لحظه شماری می کنند.

میثم شکری ساز پس از سال ها آموزش و کسب تجربه و حتی شکست هایی به این موفقیت رسیده است و اکنون توانسته به عنوان مدیر هولدینگ بزرگ پارس پندار نهاد صدها نیروی کار متخصص و جوان داشته باشد و افتخار این را داشته باشد که موقعیت کار در شرایط و محیطی سالم را برای این جوانان فراهم کرده. وی که کار خود را با راه اندازی موسسه آموزش مجازی پارس آغاز کرد، توانست با ارائه دوره های آموزشی بسیار متنوع که مورد نیاز جامعه و بازار کار ایران می باشد، نه تنها مدرسان زیادی را مشغول به کار کند، بلکه نیروهای کار متخصصی را تربیت و روانه بازار کار کشور کرده است که اکنون همگی بر پایه علم و دانشی که در این کلاس ها و دوره ها فرا گرفتند، یا کسب و کار خود را راه اندازی کردند و یا در حوزه های تخصصی شان مشغول به کار شده اند.

 

دیگر دستاوردهای میثم شکری ساز چه بوده اند؟

دکتر میثم شکری ساز با دارا بودن مدرک دکتری کارآفرینی، توانست خدمات ارزنده ای به حوزه کارآفرین و اشتغال زایی کشور کند. وی همچنین دارای مدرک MBA می باشد و مباحث مدیریتی که در این خصوص فرا گرفته است، نقش بسیار مهمی در موفقیت های او داشته، به گونه ای که به عنوان مدیر برتر ارتباطات و فناوری انتخاب شده است. با همین توان مدیریتی بالا توانسته است صدها نیروی کار را در کنار هم در خانواده بزرگ هولدینگ پارس پندار نهاد حفظ کند و روز به روز به کمک آن ها به موفقیت های بیشتر برسد. ایشان که از نهاد ها و سازمان ها و البته دانشگاه های مختلف لوح سپاس و تقدیرنامه دریافت کرده است، مبنای کار و زندگی خود را بر آموزش و مهارت آموزی بنا کرده و این روحیه را در کارمندان خود نیز پرورش داده است.

دغدغه اصلی وی، آموزش است به همین دلیل دوره های متنوعی را در موسسه آموزشی خود برای دانش‌پذیرانش در نظر گرفته است، تا هرکسی با هر پیشینه علمی و تحصیلی در هر رشته ای که دوست دارد، علم بیاموزد و وارد بازار کار حرفه ای آن شود. اما مانند هر جای دنیا، افراد تنگ نظر حضور دارند و سعی می کنند با شایعه پراکنی و تهمت زدن، اعتبار این افراد را زیر سوال ببرند. خوشبختانه دکتر میثم شکری ساز تمامی امور و فعالیت های حرفه ای خود را به طور شفاف و کاملا زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام می دهد و هیچ نقطه تاریک و مبهمی در کارهای خود ندارد.

 

او که به مانند یک پدری دلسوز، به فکر ارتقای سطح علمی و افزایش درآمد جوانان می باشد، مسائل مربوط به این رقابت های ناسالم را مانند واکسن آبله در نظر می گیرد، که تنها او را در مقابل دیگر تهمت های این چنینی ایمن می کند. به اعتقاد ایشان بهترین راه پاسخگویی به چنین شایعات و تهمت ها، تلاش بیشتر می باشد، تا در نهایت با موفقیت های بیشتر بتوان این افراد را از میدان رقابت نا سالم و ناجوانمردانه بیرون کرد.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست