معرفی هواپیمایی ایرفلوت روسیه + نمایندگی در تهران
دوشنبه 06 آبان 1398, 10:01

 

این روزها صنعت هواپیمایی در سرتاسر جهان روندی رو به جلو دارد و افراد در این صنعت سعی دارند تا با بالا بردن کیفیت سرویس دهی و خدمات خود میزان جذب گردشگر به ایرلاین خود را افزایش دهند.

 یکی از این ایرلاین ها، ایرلاین ایرفلوت می باشد که در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد.

برای تهیه بلیط پرواز ایرفلوت می توانید مستقیم از نمایندگی ایرفلوت در تهران اقدام به خرید کنید.

تاریخچه:

در سال 1923 و در زمان حکومت شوروی شرکت هواپیمایی ملی ایرفلوت پا به عرصه ی وجود نهاد و به عنوان بزرگ ترین ایرلاین جهان شناخته شد. در آن سال ها ایرلاین ایرفلوت تماماً از هواپیماهای ساخت روسیه مانند توپولوف، ایلیوشن و انتونوف استفاده میکرد.

پس از فروپاشی شوروی ایرلاین ایرفلوت به شرکتی نیمه خصوصی تبدیل شد و اغلب هواپیماهای خود را دیگر از کشورهای اروپایی خریداری کرد.

ایرلاین ایرفلوت به عنوان یکی از بزرگ ترین ایرلاین های جهان به فعالیت خود ادامه داده و امروزه به عنوان یکی از 10 شرکت هواپیمایی عضو الیانس (اتحادیه ی ایرلاین های بزرگ جهان) فعالیت میکند.

 فرودگاه اصلی این ایرلاین با نام شرمتیوو در مسکو قرار دارد.

ایرلاین ایرفلوت امروزه به مقاصدی در سرتاسر جهان هم چون

کوبا

کویت

مصر

ایران

ترکیه

هلند

اسپانیا

آلمان

صربستان

بلژیک

رومانی

مجارستان

دانمارک

سوئیس

کرواسی

فنلاند

اتریش

جمهوری چک

سوئد، استونی

گرجستان

ارمنستان

لیتوانی

قبرس

هند

کره جنوبی

تایلند

ژاپن

تاجیکستان

و... پرواز دارد.

به طور کلی اصل درآمد این شرکت از فروش بلیط هواپیما خارجی می باشد.

ایرلاین ایرفلوت به عنوان یکی از راحت ترین و ایمن ترین ایرلاین های جهان شناخته میشود چرا که تنها یک حادثه برای این ایرلاین رخ داده و آن هم به علت غفلت خلبان پرواز بوده که به دلیل ارتفاع کم با کوه های سبیری برخورد کرده و همه ی 62 سرنشین و 12 خدمه ی آن پرواز جان باختند.

کلاس های پروازی:

همهی ایرلاین های جهان شامل چندین کلاس پروازی هستند.

کلاس پروازی چیست؟ کلاس پروازی به کابین های هر هواپیما گفته میشود که بر اساس راحتی، خدمات، امکانات و هزینه ی پرداختی تقسیم بندی میشوند.

در ایرلاین ایرفلوت این کابین ها به دسته های اکونومی، تجاری یا بیزینس، کامفورت و اسپیس پلاس تقسیم بندی میشوند.

در سایت آژانس طاهاگشت می توانید قیمت بلیط تمامی کلاس های پروازی این ایرلاین را مشاهده و با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

کلاس پروازی اکونومی:

این کلاس پروازی هم چون سالنی پر شده با صندلی های راحت است که هر کدام 82 سانتی متر با صندلی جلوی خود فاصله دارند.

در این کلاس پروازی به هر فرد بسته ی مخصوص سنی خود (بزرگسال یا کودک) داده میشود که در آن ها وسایلی هم چون وسایل بهداشتی، کیف دستی، پتوی کم حجم مسافرتی برای بزرگسالان و وسایل بازی برای کودکان تدارک دیده شده است.

هم چنین افراد در این کلاس پروازی میتوانند از اینترنت استفاده کنند. پذیرایی و سایر امکانات از جمله کنترل هوشمند و مانیتور در اختیار مسافران قرار میگیرد و هر فرد میتواند بار مجاز 23 کیلوگرم را همراه داشته باشد.

 

کلاس پروازی تجاری یا بیزینس:

کلاس پروازی تجاری به دلیل داشتن فضایی برای کار حین پرواز با این نام خوانده میشود که ایرلاین ایرفلوت نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این کلاس پروازی امکاناتی هم چون مجله، مانیتور، و سایر امکانات الکترونیک در اختیار این افراد قرار میگیرد.

هم چنین صندلی های این کلاس پروازی در پروازهای طولانی مدت تا 150 سانتی متر به عقب و یا جلو قابل تنظیم شدن هستند و در پروازهای کوتاه مدت این اندازه به 90 سانتی متر میرسد.

در این کلاس پروازی هر نفر مجاز به حمل بار، دو چمدان 23 کیلوگرمی هستید.

کلاس پروازی کامفورت:

کلاس پروازی کامفورت در هواپیماهای بوئینگ 777 و برای پروازهای طولانی مدت این ایرلاین دیده میشود.

با این حال این ایرلاین قصد دارد تا کلاس پروازی کامفورت را در سایر هواپیماهای خود نیز قرار دهد. در این کلاس پروازی میتوانید چمدانی 23 کیلوگرمی همراه با ساک دستی 10 کیلوگرمی داشته باشید.

در این کلاس پروازی فرد از امکانات متنوع الکترونیک و سرگرمی برخوردار است. هم چنین صندلی های راحت این کلاس 96.52 سانتی متر با صندلی بعدی فاصله دارد.

کلاس پروازی اسپیس پلاس:

در واقع اسپیس پلاس همان طور که از نام آن بر می آید فضای بیشتری را به مسافر ارائه میدهد و نمیتوان آن را کلاس پروازی جدایی دانست.

تنها برای داشتن جای پای بیشتر در پروازهای خود با پرداخت هزینه ای مضاعف بر هزینه ی بلیط اسپیس پلاس را خواهید داشت.

نکته ی جالبی که در خصوص ایرلاین ایرفلوت وجود دارد این است که این ایرلاین هر 6 ماه یکبار منوی غذایی خود را کاملا تغییر میدهد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.