به گزارش رویش نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد با صدور حکمی پیام نجفی را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد استان اصفهان و واحد اصفهان (خوراسگان) منصوب کرد.

در متن حکم طهرانچی آمده است:

«برادر گرامی جناب پیام نجفی با اهدای سلام و تحیات، با توجه به مراتب تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد استان اصفهان و واحد اصفهان (خوراسگان)» منصوب می‌شوید.

از جناب عالی انتظار می‌رود با بهره‌گیری از کلیه امکانات مادی و معنوی و سرمایه‌های انسانی دانشگاه و تأکید بر خلاقیت‌های فردی و مدیریت اسلامی در جهت اعتلای واحدهای دانشگاه براساس محورهای ذیل در آن استان بکوشید.

1ـ استقرار مبانی دینی و فرهنگی و توجه به امر تربیت در کنار آموزش به عنوان رکن اساسی سیاست‌های فرهنگی دانشگاه.

2ـ ارتقای کیفیت آموزشی متناسب با نیازهای جامعه در طرح آمایش سرزمین.

3ـ ارتقای سطح پژوهش‌های کاربردی و توسعه‌ای و استفاده بهینه از پژوهش‌های تحصیلات تکمیلی در حل مشکلات کشور در چارچوب طرح پایش آزاد.

4ـ ارتقای فرهنگ سازمانی و پیاده سازی نظام چابک اداری و ایجاد فرهنگ پاسخگویی و حفظ کرامت انسانی خانواده بزرگ دانشگاه و ذی‌نفعان آن.

5ـ افزایش بهره وری همه عوامل در چارچوب رسالت دانشگاه با تأکید بر رعایت قوانین و مقررات از طریق اجرای طرح‌های سرمایه گذاری با هدف بسترسازی برای نوآوری فناورانه و اشتغال دانش بنیان اعضای خانواده بزرگ دانشگاه.

6ـ صیانت از دارایی‌ها و سرمایه‌های دانشگاه با رعایت انضباط مالی و مدیریت و کاهش هزینه‌های غیرضرور با تأکید بر استفاده از کالاهای ایرانی به منظور تقویت و حمایت از تولیدات داخلی.

7ـ هدایت و هماهنگی یکپارچه بین واحدهای زیرمجموعه استان در چارچوب رسالت‌ها، اهداف و مأموریت‌های دانشگاه در سطح ملی و استان و نظارت بر حسن اجرای امور در این واحدها.

8ـ تعامل مؤثر و الهام بخش با هییت امناء و مسئولان استانی و کمک در جهت توسعه هوشمند منطقه‌ای در استان مبتنی بر طرح آمایش دانشگاه.

امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت، در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید

همچنین  طهرانچی با صدور نامه جداگانه‌ای از زحمات و تلاش‌های حمیدرضا جوانمرد سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و واحد اصفهان (خوراسگان) تقدیر کرد.

نظرات (1)

  1. کمنام 1398/06/26 14:11

    پس دکتر اذین کجارفت

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست