نصر اصفهانی به سمت سرپرست دانشگاه هنر اصفهان منصوب شد
چهارشنبه 02 مرداد 1398, 15:02

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از  روابط عمومی وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر رضا نصر اصفهانی را به سمت سرپرست دانشگاه هنر اصفهان منصوب کرد.

در این حکم آمده است: «با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه هنر اصفهان منصوب می‌شوید؛ انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیأت علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.»

رضا نصر اصفهانی متولد 1355 در شهر اصفهان و دانش‌آموخته کارشناسی رشته اقتصاد دانشگاه اصفهان، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی از دانشگاه تربیت مدرس و دکتری علوم اقتصادی از دانشگاه اصفهان است.

وی دارای جایزه سطح 2 بنیاد ملی نخبگان و کسب عنوان استعداد برتر از این بنیاد، کسب عنوان رساله برتر دکتری در پنجمین جشنواره پژوهش و آموزش در حوزه مدیریت شهری و روستایی در سال 1390 - وزارت کشور پژوهشکده مدیریت شهری است.

نصر اصفهانی چهار عنوان کتاب تخصصی تألیف نموده و 15 عنوان مقاله علمی، پژوهشی فارسی و 35 عنوان مقاله در کنفرانس‌های معتبر داخلی ارائه نموده است.

وی مدیر گروه، معاون آموزشی دانشکده، رئیس دانشکده، مدیر طرح و برنامه و معاون پژوهشی دانشگاه هنر اصفهان را در سال‌های 1390 تا 1398 در کارنامه اجرایی خود دارد و از سال 1394 عضو حقیقی کمیسیون دائمی هیأت امنای مشترک دانشگاه هنر اصفهان و دانشگاه هنر است.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات مصطفی کیانی هاشمی، رئیس سابق دانشگاه هنر اصفهان در زمان تصدی این مسؤولیت قدردانی کرد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.