جزئیات جدید از تیرانداز‌ی به خودروی ‌‌حجت‌الاسلام سالک
دوشنبه 24 تیر 1398, 10:21

 

توضیح پلیس درباره حادثه تیراندازی به خودروی نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت حادثه حمله افراد ناشناس به خودروی نماینده اصفهان را تشریح کرد.
 
مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد: حوالی ساعت ۲۱ یک‌شنبه شب در محدوده تقاطع خیابان ولیعصر و خیابان لبافی‌نژاد، خبر شلیک دو گلوله توسط شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد.
 
با حضور مأموران در محل مشخص شد، گلوله‌ها توسط راننده خودروی پژو پارسی که در کنار خیابان پارک بوده، شلیک شده است. در بررسی‌های بیشتر مشخص شد این فرد راننده یکی از نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی است و نماینده در محل حضور نداشت. دو عدد گلوله شلیک شده از اسلحه کمری نیز موجب مصدومیتش از ناحیه پا شده است.
 
با هماهنگی اورژانس مصدوم به بیمارستان انتقال داده شد و موضوع از سوی پلیس در حال پیگیری بیشتر است.

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: نیت موتورسواران از حمله به خودروی بنده مشخص نیست اما حادثه توسط نیروی انتظامی در دست بررسی قرار دارد.

سالک: نیت تیراندازی توسط ضاربان مشخص نیست؛ جزئیات حمله توسط نیروی انتظامی در دست بررسی است

حجت‌الاسلام احمد سالک در گفت‌وگو با تسنیم پیرامون حادثه حمله به خودروی وی و مجروح شدن راننده اظهار داشت: حال عمومی مجروح حادثه مساعد است، وی هم اکنون در بیمارستان بستری است، گلوله به پای او اصابت کرده و جراحی نیز روی پای وی صورت گرفت.


وی درباره آنچه پیرامون سوء قصد به جان وی مطرح شده است، گفت: مسائل مطرح شده در فضای مجازی را تکذیب می‌کنم، حمله مختصری صورت گرفته که مشخص نیست نیت حمله‌کنندگان سرقت یا مسئله دیگری بوده اما موضوع توسط نیروی انتظامی در دست بررسی است.

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده در زمان حادثه در صحنه حضور نداشتم اما برای مشخص شدن دلیل حادثه و نیت ضاربان جزئیات باید مورد بررسی قرار گیرد.

مسئول دفتر حجت‌الاسلام سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی جزئیات بیشتری از تیراندازی به خودروی ‌نماینده مردم اصفهان را تشریح کرد.

جزئیات جدید از تیرانداز‌ی به خودروی ‌‌حجت‌الاسلام سالک؛ مجروح حادثه به اتاق عمل منتقل شدبه گزارش رویش نیوز به نقل از تسنیم ساعتی پیش چند موتورسوار به ‌خودروی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تیراندازی کردند که راننده مجروح شد.

مسئول دفتر حجت‌الاسلام سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره جزئیات وقوع این حادثه اظهار داشت: این حادثه ساعت 8:39 دقیقه امشب در حالی رخ داد‌ ‌که حجت الاسلام سالک قصد حضور در صداوسیما را داشت.

احمدی افزود: این حادثه در مجاورت یکی از ساختمان‌های صدا و سیما در خیابان لبافی‌نژاد تهران رخ داده و در جریان آن زمانی که حجت‌الاسلام سالک به داخل ساختمان می‌رود به خودروی وی تعرض شده است.

وی بیان کرد: در جریان این حادثه حجت الاسلام سالک آسیبی ندیده است اما راننده وی از ناحیه پا گلوله خورده و هم اکنون تحت عمل جراحی قرار دارد.

مسئول دفتر حجت‌الاسلام سالک از پیگیری نیروی انتظامی برای شناسایی و دستگیری متهمان حادثه خبر داد.

 

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.