رویش نیوز "صدا"ی ترامپ، "صدا"ی بولتون، خائن، وطن فروش و.... تنها بخشی از توصیفاتی است که روز گذشته درخصوص تیتر و صفحه اول نشریه اصلاح طلب صدا در میان کاربران شبکه های اجتماعی رد و بدل شد. کاربرانی که اتفاقا از یک طیف خاص هم نبودند و اصلاح طلب و اصولگرا را شامل می شدند. البته به تصویر کشیدن عظمتی خیالی برای ارتش آمریکا و نشاندن ناو و هواپیماهای آمریکایی بر روی صفحه اول این نشریه که به قول حسین دهباشی اگر خود آمریکایی ها هم می‌خواستند با کار رسانه ای در مورد جنگ بلوف بزنند و در دل ملت ترس ایجاد کنند، با این ظرافت نمی توانستند، حامیانی هم از جنس تاج‌زاده و رمضان زاده داشت.
صدا دیروز عصر با دستور دادسرای رسانه موقتا توقیف و امروز هم برخی روزنامه ها صفحه اول خودشان را به تحقیر تفکر آن اختصاص دادند.
شاید برای "راعی" اصلاح طلب توقیف بدلیل انتخاب تیتر و عکسی کاملا مخالف امنیت ملی و حمایت امثال تاج‌زاده از آن افتخار هم باشد، اما باید دید شهردار اصفهان تا کی میخواهد به این شرایط ادامه دهد و هر روز یکی از مشاورانش یا کارمندانش حاشیه ای جدید درست کنند.
راعی مشاور رسانه ای نوروزی است و باید دید آیا آقای شهردار نسبت به این اتفاق عکس العملی نشان می دهد یا این بار هم قرار است منافع حزبی و گروهی مانع از اقدام صحیح شود؟
آیا نوروزی هنوز به باج دادن به طیف تندرو اصلاح طلب اصفهان ادامه می دهد؟
 

افزودن نظر

captcha