اعزام نیرو و تجهیزات شهرداری اصفهان به خوزستان
دوشنبه 19 فروردین 1398, 12:30

 

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: شهرداری اصفهان شب گذشته پنج دستگاه کامیون کمپرسی، یک دستگاه بیل مکانیکی و یک‌دستگاه لودر را به همراه گروه امدادی به سمت اهواز اعزام کرد.

به گزارش رویش نیوز به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، حسین امیری اظهار کرد: شهرداری‌های استان اصفهان با هماهنگی ستاد مدیریت بحران استان امکانات فنی، ادوات و ماشین آلات عمرانی سنگین خود شامل کمپرسی، بیل مکانیکی و لودر را برای اعزام به خوزستان آماده کردند، شهرداری اصفهان نیز پس از استان لرستان، تمهیدات لازم برای امدادرسانی به استان خوزستان را پیش‌بینی و برنامه‌ریزی کرد.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان افزود: بنا بر ابلاغ وزیر کشور و با توجه به اینکه اصفهان به عنوان معین خوزستان تعیین شده، امکانات و تجهیزات این استان به سمت خوزستان اعزام شد.

وی ادامه داد: شهرداری اصفهان بخش قابل توجهی از امکانات مورد نیاز برای کمک به مناطق سیل‌زده خوزستان را تأمین کرده است؛ به غیر از ماشین آلات، 10 نفر از کارکنان شهرداری نیز به این نقطه از کشور اعزام شدند.

امیری همچنین با اشاره به ادامه خدمت‌رسانی نیروها و امکانات شهرداری اصفهان به نقاط سیل‌زده استان لرستان، گفت: نیروها و امکانات اعزام شده شهرداری اصفهان همچنان در شهرهای پلدختر و معمولان مشغول خدمت‌رسانی هستند.

کمک سه میلیارد ریالی شورای شهر اصفهان به سیل‌زدگان

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان نیز از اعزام تیم امدادرسانی شهرداری به استان خوزستان خبر داد و گفت: امدادرسانی نیروهای خدمات شهری اصفهان به مناطق سیل زده استان لرستان نیز ادامه دارد.

ایمان حجتی با حضور در برنامه رادیویی اظهار کرد: امروز تیم امدادرسانی شهرداری اصفهان به همراه تعدادی از ماشین آلات سنگین به خوزستان اعزام شد و فردا (دوشنبه) شهردار اصفهان برای مدیریت بیشتر فعالیت اکیپ اعزام شده شخصاً به شهر اهواز سفر خواهد کرد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان تاکید کرد: امدادرسانی از شهر اصفهان به استان‌های لرستان و خوزستان ادامه خواهد داشت تا در فضای همدلی، به کمک و یاری هموطنان خود بشتابیم.

همچنین روز گذشته در جلسه علنی شورای شهر اصفهان، شورای اسلامی شهر اصفهان مجوز همیاری 300 میلیون تومانی برای مناطق سیل‌زده را صادر کرد، شورای شهر اصفهان، طی یک لایحه‌ دو فوریتی مجوز پرداخت نقدی تا سقف سه میلیارد ریال به منظور کمک به سیل‌زدگان را صادر کرد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.