در جلسه امروز هیات حل اختلاف استان تصمیم گرفته شد:
تعویق صدور رای پرونده تخلف عضو شورای شهر اصفهان به جلسه بعد
یکشنبه 19 اسفند 1397, 13:18

 

موضوع بررسی سفر پرحاشیه عضو شورای اسلامی شهر اصفهان به لهستان امروز در هیات حل اختلاف استان بررسی شد.

تعویق صدور رای پرونده تخلف عضو شورای شهر اصفهان به جلسه بعدبه گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، چندی پیش بود که رسانه‌ها خبر غیرقانونی بودن سفر عضو شورای شهر اصفهان ( اینجا بخوانید) به لهستان را منتشر کردند؛ که بر اساس اسناد و نامه‌های موجود این عضو شورا علیرغم مخالفت‌های مسؤولان مربوطه  همراه با شهردار اصفهان در این سفر حاضر شده است.

پس از رسانه‌ای شدن این موضوع، واکنش‌ها نسبت به این سفر غیرقانونی آغاز شد و بسیاری از جمله نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و تشکل‌های دانشجویی معتقد بر برخورد قاطع مسؤولان مراجع ذی‌ربط و حتی استعفای این عضو شورای شهر بودند.

پس از این موضوع اعلام شد که هیات حل اختلاف استان که ریاست آن بر عهده استاندار است، مسؤول رسیدگی به این موضوع خواهد بود و در این‌باره تصمیم‌گیری خواهد کرد.

هیأت حل اختلاف و رسیدگی به شکایـات استان به عضویت استاندار، عالی‌ترین مقام قضائی استان، دو نفر به انتخاب هیأت مرکزی حل اختلاف و رسیدگی به شکایات و یک نفر از اعضای شورای اسلامی شهر مرکز استان به انتخاب شورا بنابر قانون باید در این شورا عضویت داشته باشند(جزئیات راجع ماهیت این هیات را اینجا بخوانید).

هیات بررسی تخلفات استان اصفهان امروز بعد از چند جلسه تعویق امروز تشکیل جلسه داد که مهم‌ترین موضوع مورد بررسی آن تخلف عضو شورای شهر اصفهان درباره سفر غیرقانونی‌اش بود.

نتیجه به جلسه آینده موکول شد

سید صادق طباطبائی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به جلسه امروز هیئت تحلفات اداری استان اصفهان اظهار کرد: در این جلسه موضوعات و دستورکارهای مختلف این شورا مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی درپاسخ به این سوال که رای هیات درباره تخلف عضو شورای شهر اصفهان چه بود، تصریح کرد: به دلیل کمبود وقت این موضوع به جلسه آینده موکول شد.

محمدجواد ابطحی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان بدون پرداختن به جزئیات جلسه امروز هیات تخلفات استان اصفهان اظهار کرد: شخص استاندار به عنوان رئیس این هیات باید درباره رای‌های این هیات اظهار نظر کند.

ابطحی درباره رای هیات برای عضو شورای شهر اصفهان نیز بیان داشت: به دلیل عدم نتیجه‌گیری درباره این موضوع، رای هیات به جلسه آینده موکول شد.

به گزارش فارس، حال باید منتظر ماند و دید هیات تحلفات استان درباره سفر پرحاشیه عضو شورای شهر اصفهان چه تصمیی خواهد گرفت.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.