آخرین جزییات پرونده همسر خانم بازیگر/منتظر صدور رأی هستیم
سه شنبه 14 اسفند 1397, 13:27

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، فرجی در ارتباط با اخرین جزییات پرونده یاسین رامین اظهارداشت: این پرونده در مرحله صدور رای قرار دارد و اخذ آخرین دفاع صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه منتظر صدور رأی توسط قاضی هستیم،افزود: همچنین این پرونده در دیوان محاسبات در حال بررسی است.

فرجی در ارتباط با ذخیره دارویی در کشور گفت: خوشبختانه ذخیره مناسبی به صورت نسبی فراهم شده و اکنون در حال توسعه انبارها هستیم و برای تعطیلات نوروز و دو ماهه ابتدای سال آینده با این ذخیره مشکلی نخواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه کمبودی در زمینه دارو نداریم، گفت: تنها کمبود موجود به دلیل اقلام معدودی است که همیشه وجود داشته و جای نگرانی در این زمینه نیست.

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی در مورد ساعات کار داروخانه‌های هلال‌احمر، گفت: در تعطیلات رسمی داروخانه مرکزی هلال‌احمر از 8 صبح تا یک بعدازظهر و داروخانه تهرانپارس فعالیتی ندارد.

فرجی خاطرنشان کرد: در ایام تعطیل غیررسمی داروخانه مرکزی و شماره 2 تهرانپارس از 7:30 تا یک بعدازظهر و سایر داروخانه‌ها از 7:30 صبح تا 16:30 بعدازظهر دایر است.

وی با اشاره به اینکه هلال‌احمر 33 داروخانه دارد که در ایام تعطیل فعال است و داروهای مختلف از جمله داروهای بیماران خاص را ارائه می‌کند، گفت: سازمان تدارکات پزشکی سه داروخانه مرکزی، تهرانپارس و جزیره کیش دارد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.