مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان استعفا داد
چهارشنبه 17 بهمن 1397, 13:30

 

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: دوری از فعالیت‌های حوزوی و تحصیلی موجب استعفای من شده است و نمی‌توانم درخواست آنهایی که به من لطف داشتند و درخواست ماندن کردند را اجابت کنم.
 
به گزارش رویش نیوز حجت الاسلام حسین جوادی در گفت و گو با ایسنا، با تایید خبر استعفای خود از مسئولیت نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، اظهار کرد: بنده فروردین ماه یک استعفا به آقای محمدیان در نهاد رهبری کشور ارائه کردم. در آن در خصوص 20 سال فعالیت خود در زمینه امامت، کلام، شیعه و سنی و وهابیت انجام داده ام و از ایشان خواستم به فعالیت‌های حوزوی خود باز گردم.
 
وی افزود: در استعفای خود به این موضوع اشاره کردم که فعالیت نهاد رهبری موجب کاهش فعالیت‌های حوزوی من شده است، اما رییس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها قبول نکردند. پس از حضور آقای رستمی مجدد نامه استعفای خود را ارسال کردم و مجدد درخواست موافقت با استعفا کردم. ایشان متوجه شد که اشتیاق به فعالیت حوزوی دارم.
 
مسئول نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ادامه داد: آقای رستمی پس از بررسی دوبار استعفای من و با استعفا موافقت کردندفعالیت علمی و حوزوی علت اصلی استعفای بنده بوده است.
 
جوادی خاطرنشان کرد: تشکل، ها کانون‌ها و همه بزرگان شهر به من لطف داشتند و درخواست کردند که از استعفای خود عقب بنشینم، اما ضمن عذرخواهی نمی توانم درخواست آنها را اجابت کنم.
 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.