لغو جلسه دفاع دکتری بحث‌برانگیز حسین فریدون رسما تائید شد
دوشنبه 12 شهریور 1397, 12:02

 

به گزارش رویش نیوز سید محمدعلی حسینی زاده مدیر گروه علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی در گفتگو با تسنیم، درباره لغو جلسه دفاع حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور که قرار بود صبح امروز برگزار شود، اظهار داشت: یکی از داوران جلسه دفاع مشکلی برایش پیش‌ آمده بود که به همین دلیل جلسه دفاع آقای حسین فریدون لغو شد.

وی در تشریح علت لغو جلسه دفاع برادر رئیس‌جمهور، گفت: هیئت داوران رساله دکترا 7 نفر هستند. استاد راهنما، 2 استاد مشاور و سه داور پایان‌نامه و نماینده کمیته تحصیلات تکمیلی که حضور داوران و راهنما و یکی از مشاوران الزامی است و به‌دلیل نبودن یکی از داوران جلسه لغو شد.

به گزارش تسنیم، براساس مشاهدات عینی خبرنگار تسنیم مستقر در دانشگاه شهید بهشتی، حسین فریدون حدود ساعت 6:30 صبح در دانشکده علوم سیاسی حضور یافته بود و حراست دانشکده از صبح زود مانع از حضور دانشجویان در دانشکده می‌شدند و از آنها می‌خواست برای انجام کارهای اداری خود، از ساعاتی دیگر به دانشکده مراجعه کنند.

مدرک دکترای حسین فریدون دارای تخلفات تحصیلی بود که کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی سال 95 کمیته‌ای سه نفره(سید محمدجواد ابطحی، کارن خانلری و محمد قمی) را مامور بررسی این مسئله می‌کند و در نهایت این کمیته اعلام کرد که تخلف تحصیلی برادر رئیس‌جهور محرز شده است اما با ریاست محمدرضا عارف بر کمیسیون آموزش، پرونده تحصیلی وی مسکوت مانده است.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.