رفتار عبیدالله گونه روزنامه قانون
شنبه 16 تیر 1397, 14:48

 

روزنامه قانون در یادداشتی با عنوان «به دنبال گندم ری» به صورت تلویحی به مقایسه سعید جلیلی با عمر بن سعد پرداخته است.
 
این روزنامه مدعی شد رفتارهای جریان رقیب دولت برای انتخابات پیش روی بوده است. هر چند این ادبیات مصداق ضرب المثل معروف «کافر همه را به کیش خویش پندارد» است ولی باید ریشه یابی شود که چرا بزک کنندگان غرب در ایران، اینگونه از سعید جلیلی عصبانی هستند؟ مگر غیر از این است که سعید جلیلی در جلسات خود به مسائل اصلی کشور می پردازد و سرگرم مباحث فرعی نمی شود؟ 
 
در روزهایی که از سوی اصلاح طلبان موضوع عبور از روحانی بیان می شود، سعید جلیلی در تمام جلسات خود بیان می کند که اگر بتوان مشکل کشور را امروز حل کرد ولی به دلیل حضور جریان رقیب در دولت حل نکرد خیانت به کشور است. پس دلیل عصبانیت جریان غرب زده کشور این است که در حال حاضر مشخص شده است که استدلال جلیلی در مورد مذاکرات با غرب و برجام درست بوده و مطرح شدن اینگونه استدلال ها موجب می شود توافق ننگین دیگری با اروپا انجام نشود! 
 
تیتر اخیر روزنامه قانون شبیه ترور شخصیت جناب مسلم توسط ابن زیاد بود. زمانی که جناب مسلم بن عقیل استدلال های محکمی درباره حق بودن حرکت امام حسین بیان می کرد، عبیدالله به دروغ روی آورد و به مسلم گفت: ای فاسق! تو را با کتاب خدا چه کار؟ مگر نه این است که آن روزی که ما به کتاب خدا عمل میکرده ایم تو در مدینه شراب میخوردی! 
 
همانگونه که ابن زیاد در برابر قدرت استدلال های مسلم راهی جز تخریب شخصیت نداشت، روزنانه قانون نیز گویا نتوانسته است راهی دیگر بیابد...
 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.