دلالان اجازه آرامش به سپاهان نمی‌دهند
دوشنبه 03 اردیبهشت 1397, 14:54

 

اولین برنامه ضربه آزاد با موضوع ورزش استان اصفهان شروع خوبی داشت، یاوری در خصوص وضعیت دلالی در فوتبال گفت و شهنازی از مشکلات وزنه برداران ذوب آهن و حضور قلعه نویی برای فصل آینده بر روی نیمکت ذوب آهن و وضعیت کشتی کشور.
 
به گزارش رویش نیوز به نقل از ایسنا ، اولین برنامه ورزشی ضربه آزاد شب گذشته ساعت 22:30 به روی آنتن سیمای مرکز اصفهان رفت. برنامه‌ای که گفته شد به گونه‌ای متفاوت تمام لایه‌های ورزش استان را بدون تعارف بیان می‌کند. شاید بتوان گفت ضربه آزاد شروع خوبی برای ورزش دوستان اصفهانی داشت چرا که موضوعات خوب و مهمی در آن مطرح شد.
 
دلالان اجازه نفس کشیدن به تیم‌ها نمی‌دهند
 
در همان ابتدای برنامه محمود یاوری مهمان تلفنی از دلالان فوتبال گفت، این که آن‌ها اجازه نمی‌دهند تیم‌ها نفس بکشند و آرامش داشته باشند.
 
مدیر فنی سپاهان اظهار کرد: کرانچار مربی 3 سال قبل نبود و اتفاقاتی رخ داد که وی به سپاهان تحمیل شد. مربی که بسیار ملاحظه کار و محتاط بود و نتوانست با داشته‌های تیمش ارتباط برقرار کند. اگر بخواهیم حقیقت را بگوییم سپاهان طی دو فصل گذشته ابزار لازم برای قهرمانی و حضور در جمع مدعیان را نداشت و نتیجه این شد که تیم سپاهان در چنین جایگاهی قرار گیرد.
 
یاوری افزود: در هفته‌های پایانی لیگ، تیم نفت تهران به نفع سپاهان بازی کرد و با نتایجی که گرفت، سقوطش را قطعی کرد تا خیال سپاهان راحت شود.
 
وی در پاسخ به این سؤال که آیا سپاهان با ابراهیم زاده و این بازیکنان سال آینده می‌تواند سهمیه آسیا بگیرد یا خیر، گفت: در مورد مربی نمی‌توانم نظر بدهم ولی با این بازیکن خیر.
 
اما مهمان اصلی برنامه شاهرخ شهنازی عضو هیئت مدیره و دبیر کل کمیته المپیک بود وبه سئوالات مختلفی در مورد ذوب آهن و مشکلات این باشگاه و همچنین موضوع مهم کشتی صحبت کرد.
 
تمایل به ادامه همکاری با قلعه نویی
 
شهنازی در خصوص مطالبه وزنه برداران تیم ذوب آهن و شکایت آنها گفت: پیش از این برنامه ملاقاتی با صادقی مدیر کارخانه ذوب آهن داشتم و مقرر شد مطالبه وزنه برداران ذوب آهن پرداخت می‌شود. من به آقایان بهداد سلیمی، کیانوش رستمی و سهراب مرادی حق می‌دهم و انشاءا...به زودی مطالباتشان پرداخت خواهد شد.
 
وی از تمایل باشگاه مبنی بر ادامه همکاری با قلعه نویی برای فصل آینده خبر داد و افزود: از سوی باشگاه نامه رسمی به سرمربی تیم داشته شده که برنامه‌های خود را اعلام کند، البته خبرهای تمایل سپاهان برای به خدمت گرفتن قلعه نویی را هم شنیدم و می دانیم که وی آزاد است تا تیم خود را انتخاب کند در هر حضور ما گام نخست برای تمدید قرار داد را برداشتیم و منتظر پاسخ وی هستیم.
 
وی بازی ذوب آهن مقابل استقلال در لیگ قهرمانان آسیا را بسیار مهم خواند و گفت: خیلی دوست داشتیم به استقلال در آسیا برخورد نمی‌کردیم. استقلال تیم بزرگی است و ذوب آهن هم در وضعیت خوبی بسر می‌برد. با توجه به اینکه در لیگ قهرمانان آسیا با تیم بسیار بزرگ استقلال روبرو می‌شویم، ناچاریم تلاش کنیم. از مردم اصفهان و هواداران فوتبالی اعم از سپاهانی و ذوب آهنی انتظار حمایت از تیم ذوب آهن را داریم.
 
عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن با اشاره به قول پاداش از سوی مدیر عامل کارخانه در صورت نایب قهرمانی ذوب آهن در پایان فصل تصریح کرد: قرار است علاوه بر پاداشی که بر اساس جدول عادی باشگاه است، جایزه‌ای ویژه به بازیکنان، کادر فنی و عوامل تیم اهدا شود البته رقم آن را نمی‌گوییم شاید میزان آن بیشتر شود.
 
شهنازی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود به دلیل مشغله کاری فرصت پیگیری و حضور در برنامه‌های ذوب آهن نمی‌کنید، تاکید کرد: به عنوان عضو هیئت مدیره در سیاست گذاری و تصمیات هیئت مدیره حضور دارم و برای پیگیری امور زمان می‌گذارم، اما در بخش اجرایی باشگاه دخالت نمی‌کنم چرا این مساله اصلاً درست نیست.
 
وی با تشکر از مردم اصفهان گفت: خود را مدیون مردم اصفهان می دانم چرا که در سال هایی که در اصفهان خدمت کردم مرا حمایت و تشویق کردند تا بدین جایگاه رسیدم.
 
برای داشتن نفوذ در ورزش باید کرسی‌های جهانی بیشتری بگیریم
 
دبیرکل کمیته ملی المپیک همچنین در خصوص وضعیت محرومیت در وزنه برداری خاطر نشان کرد: به عنوان یک سازمان غیر دولتی در ورزش همواره در راستای سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان و با تعامل با آن‌ها برنامه ریزی و گام برداشتیم. تلاش می‌کنیم با ارتباطات خوبی در این زمینه داریم بتوانیم شرایط موجود در مورد احتمال کاهش سهمیه در وزنه برداری را به نوعی مدیریت و رفع کنیم. در خصوص کشتی نیز وضعیت به همین صورت است جلسات و ارتباطات خوبی برقرار کردیم و امیدواریم در آینده وضعیت بهتر شود.
 
وی افزود: مسئولان فدراسیون‌ها باید به دنبال گرفتن کرسی‌های آسیا و جهانی باشند تا بتوانند از نفوذ و رأی خود استفاده کنند، در این مسیر کمیته ملی المپیک هر گونه حمایت ورایزنی که نیاز باشد انجام خواهد داد. بودجه لازم برای بازی‌های آسیایی تأمین شده و پاداش قهرمانان نیز به روال دوره‌های گذشته پرداخت می‌شود.
 
آذری از خانواده وزنه برداری است انتظارمان چیز دیگری بود
 
بهداد سلیمی دومین مهمان برنامه ضربه آزاد در خصوص مطالبات وزنه برداران ذوب آهن گفت: بارها صحبت‌هایی با آذری و مسئولان باشگاه داشتیم و چون ناامید شدیم از طریق کارخانه پیگیری کردیم که در نهایت آقاي صادقی قول پیگیری و رفع آن را داد. قرارداد من، کیانوش رستمی، علی هاشمی و سهراب مرادی در مجموع ۲۵۰ تا ۲۶۰ میلیون تومان است.
 
وی با گلایه از آذری افزود: از آذری که از خانواده و جنس وزنه برداری است انتظار بیشتری داشتیم.
 
قهرمان وزنه برداری المپیک در خصوص محرومیت‌های پیش روی وزنه برداری ایران در رویدادهای جهانی و المپیک گفت: امیدوارم کمیته المپیک و وزارت ورزش رایزنی کنند. چرا باید چوب کسی که سال ۲۰۰۸ دوپینگ کرده ما بخوریم. امیدوارم طی دو سال باقی مانده تا سال ۲۰۲۰ اتفاقات خوبی رقم بخورد.
 
 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.