اقدام آمریکا علیه سوریه صحنه‌سازی بود
دوشنبه 27 فروردین 1397, 10:00

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام آمریکا علیه سوریه یک صحنه‌سازی برای نجات تروریست‌های محاصره‌شده‌ای بود که آخرین نفس‌های خود را می‌کشیدند.
سید محمدجواد ابطحی با اشاره به سناریوی آمریکا و متحدانش علیه سوریه اظهار کرد: اقدام آمریکا علیه سوریه یک صحنه‌سازی برای نجات تروریست‌های محاصره‌شده‌ای بود که آخرین نفس‌های خود را می‌کشیدند.
وی با اشاره به سکوت مجامع بین‌المللی و بیهوده بودن نقش شورای امنیت سازمان ملل متحد افزود: شورای امنیت سازمان ملل متحد ابزار دست قدرت‌های تجاوزگر است و امروز این امر بیش از پیش برای عده‌ای در داخل کشورمان نیز روشن شده است.
نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای از دولت‌مردان و برخی از روشنفکران داخلی، آمریکا را از کشورهای اروپایی جدا می‌دانستند اما پس از سناریوی اخیر کشورهای آمریکا، فرانسه و انگلستان متوجه شدند که همه کشورهای اروپایی سر و ته یک کرباس هستند و در دشمنی با نظام جمهوری اسلامی تفاوتی با یکدیگر ندارند.
وی خاطرنشان کرد: این اتفاق برای چندمین بار به دولت‌مردان ما نشان داد که امید بستن به اروپا برای اجرای برجام بدون حضور آمریکا بیهوده است؛ مسؤولان فکر نکنند که آمریکا بد است و اروپا خوب است و بر همین اساس، شرف، استقلال و عزت مردم ایران را از بین ببرند.
ابطحی با اشاره به عقب‌نشینی مواضع آمریکا در قبال حمله موشکی به سوریه اذعان داشت: آمریکا بلافاصله پس از این اقدام وحشت‌زده شد و پایان حملات خود را اعلام کرد اما دوره بزن و در روها تمام شده است و باید در قبال این حملات به مجامع جهانی پاسخگو باشند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.