فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس:
نمی توان از کنار فضای مجازی به سادگی عبور کرد
پنجشنبه 09 فروردین 1397, 10:02

 

فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس پیرامون اهمیت فضای مجازی در گفتگو با رویش نیوز گفت: نقش فضای مجازی نقش غیر قابل انکاری در ابعاد اجتماعی، سیاسی و اقتصادی است. امروز شبکه های اجتماعی کاملا نقش آفرینی در تحلیل دادن به مردم دارند. گاهی این شبکه ها از مجاری رسمی اطلاع رسانی تاثیر بیشتری دارند.

نماینده اصفهان در مجلس ادامه داد: با این فضا 3 نوع می شود برخورد کرد، اول این که کلاً با آن مقابله کنید که به نوعی پسرفت و عدم استفاده از این فضا است. برخورد دوم این است که بی محابا وارد این فضا شده و بدون هیچ مدیریتی اجتماع و نظام را در اختیار فضا قرار دهیم که این هم بی هویتی و فروپاشی را به دنبال دارد. نوع سوم برخورد این است که از فضای مجازی به عنوان یک فرصت استفاده کنیم و آن را مدیریت کرده و در حقیقت آن را در خدمت اهدافمان قرار دهیم. ما باید این راه سوم را انتخاب کنیم ولی متاسفانه گاهی مشاهده می شود برخی به عنوان آزادی اطلاع رسانی معتقدند که اصلا این فضا قابل مدیریت نیست و آن را باید کاملا رها کرد.

حمیدرضا فولادگر در پایان اظهار داشت: مدیریت در فضای مجازی این است که خودمان شبکه های پیام رسان را مدیریت کنیم و پیام رسان های داخلی را تقویت کنیم. از شبکه های بیرونی هم مدیریت شده استفاده کنیم.

 

نظرات

- داوود
فقط حرف ميزنه همين
1397-01-18 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.