رقص جهانگیری در تهِ درّه...
سه شنبه 08 اسفند 1396, 10:44

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از مشرق، «اسحاق جهانگیری»، معاون اول رئیس‌جمهور روحانی به تازگی طی اظهاراتی در مراسم نکوداشت هشتادمین سالگرد تاسیس کتابخانه ملی گفته است:

«تجربه نشان داده میل به شادی و نشاط در زندگی در یک جامعه حیاتی است و توسعه را رقم می‌زند و یکی از شاخص‌های توسعه میزان شادی و امید به زندگی در جوامع است. امیدواریم صدا و سیما و رسانه‌ها کمک کنند و شادی و نشاط در جامعه جریان پیدا کند.»

به گزارش ایسنا، او همچنین اظهار می‌کند: ما به خودمان هم این نقد را وارد می‌کنیم که به عنوان دولت، گفت‌وگویی با اصولگرایان، اصلاح طلبان و نخبگان نداریم و باید خلأ گفت‌وگو را پر کنیم. [1]

 

*اظهارات جهانگیری در حالی است که او طی 5 سال گذشته 2 مرتبه بر قرار داشتن کشور در «شرایط ته درّه» تأکید کرده است. [2]

اظهار نظری تا آن اندازه سیاه و تاریک که حتی واکنش برخی فعالان سیاسی و رسانه‌ها را هم برانگیخت.

همچنین است که حکما آقای جهانگیری نمی‌داند که صدای سیاه‌نمایی از درون دولت تا آنجا بلند شده است که محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت نیز برخی از همین صداهای بلند شده از میان دولتمردان را «گِرا دادن به دشمن» خطاب کرد. [3]

به این قصه پرغصه البته باید تأکیدات مدام اصلاح‌طلبان بر ناامید بودن [4] مردم ایران، بر تحقیر شدن مردم [5] و بر ناکارآمد بودن نظام اسلامی [6] را نیز افزود.

جالب آنکه حتی به تازگی رسانه‌های اصلاح‌طلب و اصولگرا از این می‌پرسند که چرا مقامات دولتی که خود مسبب‌الاسباب وضع موجود هستند اما در صف اول انتقادات اپوزیسیونی از وضع موجود نیز قرار دارند!؟

رخدادهایی که در سرجمع خود، متأسفانه کشور را در فضای «اعتراض ظالمانه» قرار داده است و شمّه‌ای از آن نیز در دیماه 96 دیده شد.

اکنون این آقای جهانگیری و این قصه پرغصه به تماشا نشستن افکار عمومی برای رقص و سماع معاون اول رئیس‌جمهور در ته درّه سیاه‌نمایی...

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.