آقای احمدی‌نژاد چه می‌گویید؟
شنبه 05 اسفند 1396, 10:40

 

رویش نیوز، حجت‌الاسلام علیرضا فقیهی: آقای احمدی نژاد بعد از انتخابات سال ۸۸ گفت: «رأی ملت در ایران حاکم است و انتخاب ملت یک انتخاب آزاد و واقعی است و پرشکوه ترین انتخابات معاصر روز جمعه رقم خورد.»

حال سؤال این است که چطور میشود که در یک نظام و با مهندسی و نظارت واحد توسط شورای نگهبان در سال ۸۸ انتخابات، آزاد و واقعی باشد اما در سال ۹۶ اینطور نباشد؟ آیا فقط در آن انتخابات مردم در رأی دهی آزاد بودند و امسال آزادی در انتخاب نبوده است که دعوت به برگزاری انتخابات آزاد میکنید؟

چطورمیشود که شما در انتخابات سال ۸۴ و ۸۸ مهندسی شورای نگهبان را قبول دارید و آن را مفید میدانید اما اکنون در نامه خود به مقام معظم رهبری پیشنهاد برگزاری فوری انتخابات بدون مهندسی شورای نگهبان را میدهید؟ آیا دلیل این پیشنهاد این نیست که آن زمان خود مورد تأیید شورای نگهبان بودید و لذا مهندسی آن را خوب میدانستید اما اکنون چون اعضای محترم شورای نگهبان حضور شما را در عرصه های انتخاباتی به ضرر نظام میدانند و شما را تأیید نمیکنند ، پیشنهاد برگزاری انتخابات بدون مهندسی شورای نگهبان را میدهید؟؟؟ 

چطور میشود که شما بعد از گذشت حدود  ۹ سال از شروع ریاست آیت الله آملی لاریجانی بر دستگاه قضایی به فکر تغییر فوری ریاست آن میفتید؟ آیا پیشنهاد تغییر رئیس دستگاه قضا به خاطر برخورد قاطع این دستگاه با اطرافیان متخلف جنابعالی نمی باشد؟ چرا در طی این ۹ سال این پیشنهاد را نداده بودید؟ و از همه مهمتر شما خود را در چه حد و اندازه تصور میکنید که به رهبری سفارش میکنید فردی را جهت تصدی دستگاه قضا انتخاب کنند که شرائط مندرج در قانون اساسی را دارا باشد؟ مگر تاکنون این شرائط در انتخاب رئیس دستگاه قضا رعایت نشده است؟ آیا توجه دارید که نامه شما سرشار از جسارت به ساحت مقام رهبری میباشد؟ 

لذا خطاب به شما عرض میکنم : 
فأین تذهبون ...

 

نظرات

- نوید
چه متن عوامانه ای از کوتوله های منابر ولایتمداری انتظاری بیش از این متن ها نیست. فاکتور زمان کجای تحلیل های شما جا دارد؟ آیا تفاوتی بین شورای نگهبان 84 با 96 نمی بینید؟ جایی که نیمی از اعضای شورا توسط شخصیتی چون ایت الله شاهرودی و مجلس هفتم تایید شده است و جای دیگری که نیمی از انها توسط صادق لاریجانی و نمایندگان مجلس لاریجانی شکل گرفته است. چرا خودتان را می فریبید و منکر مهندسی انتخابات در سال 96 از سوی شورای نگهبان می شوید در حالی که هر بچه ای با ترکیب نفرات و افراد رد صلاحیت شده این قضیه رو متوجه می شود؟ چرا فکر می کنید لاپوشانی اقدامات ابوموسی اشعری گونه به نفع نظام است؟ چرا فکر می کنید نامه نوشتن به رهبری و مشورت دادن و یاری کردن ایشان در چهارچوب قانون، توهین به ایشان است؟ آیا ولایت را با دیکتاتوری اشتباه نگرفته اید؟!
1396-12-08 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- فاین تذهبون آقای فقیهی؟
چگونه است که شما نظر منتظری را در مورد ولایت فقیه در سال 60 قبول دارید و در سال 80 قبول ندارید؟ پاسخ این است که اتفراد ملاک حقانیت نیستند. بلکه حق ملاک شناخت حقانیت افراد است. عملکرد شورای نگهبان در انتخاباتهای اخیر مخصوصا سال 96 مطلقا قابل دفاع نیست و خودتان هم این خوب می دانید. چه کسی گفته که اگر این نهاد روزگاری خوب عمل کرده بود تا قیامت هم سالم خواهند ماند؟
1396-12-25 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.