خوشحالم که درجمع۱۰دروازه‌بان برتردنیا قرارگرفته‌ام
سه شنبه 05 دی 1396, 10:48

 

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال گفت: بسیار خوشحالم که این افتخار را برای کشورم خودم کسب کردم و امیدوارم بهترین دروازه‌بان جهان شوم.

به گزارش رویش نیوز، سپهر محمدی در گفت‌وگو با تسنیم درباره حضورش در بین 10 دروازه‌بان برتر دنیا در سال 2017 اظهار داشت: خبر اینکه بین 10 دروازه‌بان برتر دنیا قرار گرفتم را امروز متوجه شدم، بسیار خوشحالم که به عنوان یک ایرانی و با توجه به عرق خاص ما ایرانی‌های به کشورمان در میان 10 دروازه‌بان برتر دنیا قرار گرفته‌ام.

وی افزود: امیدوارم که بتوانم نماینده خوبی برای کشورم باشم و این افتخار در آینده نیز ادامه داشته باشد و همچون گذشته به تیم ملی کمک کنم و برای کشورمان افتخار آفرینی کنیم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال در پاسخ به این سؤال که آیا به عنوان بهترین دروازه‌بان دنیا می‌رسد، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم وضعیت به چه صورت است اما اگر بهترین دروازه‌بان دنیا شوم افتخار خوبی هم برای کشورم و هم برای خودم است.

وی تصریح کرد: افتخارم این است که در تیم ملی عضویت دارم، ما سرباز تیم ملی هستیم و در آینده تلاش می‌کنیم تا بازی‌های آسیایی و جام جهانی جایگاه اصلی فوتسال ایران را نشان دهیم و فینالیست جام جهانی شویم.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.