تاثیر نقش بحران آب در عدم رای اعتماد مجلس به «بیطرف»
دوشنبه 30 مرداد 1396, 11:26

 

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس گفت: بحران آب به مرحله حساسی رسیده که این بحران نمود خود را هم در رای اعتماد به وزرا نشان می‌دهد.

به گزارش رویش نیوزابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به دلایل عدم رای اعتماد وکلای ملت به بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو، گفت: بحران آب به مرحله حساسی رسیده که این بحران نمود خود را هم در رای اعتماد به وزرا نشان می‌دهد و بنده پیش‌بینی می‌کنم بحث بحران آب در رای اعتماد وزیر پیشنهادی بعدی نیز تاثیر بگذارد.

وی با اشاره به دلایل عدم رای اعتماد نمایندگان به وزیر پیشنهادی نیرو، افزود: عملکرد و نحوه مدیریت ایشان در دوره وزارت و همچنین مخالفت نمایندگان برخی از استان‌ها به دلیل ساخت سد‌ها در زمان وزارتش و بحث افزایش خاموشی‌ها در عدم رای اعتماد به بیطرف بی‌تاثیر نبود.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس با اشاره به سابقه وزارت و کارنامه کاری بیطرف، تصریح کرد: پروژه سد گتوند، کم آب شدن دریاچه ارومیه که از زمان وزارت ایشان شروع شده و انتقال آب‌های بین حوزه‌ای از جمله دلایلی بود که وکلای ملت به این وزیر پیشنهادی رای اعتماد ندادند.

ابوترابی به برنامه پیشنهادی وزیر نیرو اشاره کرد و گفت: دفاعیه آقای بیطرف از برنامه خود نتوانست نمایندگان را برای رأی اعتماد به وی مجاب کند و همچنین دفاع وی از پروژه سد گتوند که مرکز پژوهش‌های مجلس و سازمان بازرسی کل کشور علیه این پروژه مطالبی را منتشر کرده بودند، در عدم موافقت نمایندگان به وی موثر بود.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس گفت: بحران آب یکی از معضلات کشور است که امیدواریم وزیر پیشنهادی بعدی برنامه و راه‌کارهایی برای حل این معضل در 4 سال آینده ارائه دهد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.