ادعای خاتمی درباره نقشش در تشکیل دولت آینده
یکشنبه 01 مرداد 1396, 11:11

 

پیغام فرستادیم که اگر برخلاف توافق باشد من دیگر جلودار جریان اصلاحات و بدنه نخواهم بود به خاطر انتقاداتی که خواهند کرد. ما هم به ایشان گفتیم و هم به دوستان خودمان که قرار نیست همه لیست باب میل ما باشد
به گزارش رویش نیوز به نقل ازجهان نيوز: "خاتمی اخیرا مدعی شده بعد از بسته شدن لیست وزرا و کابینه و رایزنی هایی که روحانی با مجلس و دیگران خواهد داشت و به نوعی به یک جمع بندی نهایی برسد، قرار است روحانی لیست کابینه را به او نیز ارائه کند!"

 وی در ادامه نیز تصریح می کند: "پیغام فرستادیم که اگر برخلاف توافق باشد من دیگر جلودار جریان اصلاحات و بدنه نخواهم بود به خاطر انتقاداتی که خواهند کرد. ما هم به ایشان گفتیم و هم به دوستان خودمان که قرار نیست همه لیست باب میل ما باشد و ما خودمان لیست را ببندیم اما گفته ایم که حتما باید تغییرات و روند تغییر وزرا ملموس باشد که همه در راستای تغییر و حرکت رو به جلو و اساسی باشد نه فقط جابجایی مهره ها صورت بگیرد."

خاتمی می افزاید:"سهم اصلاحات باید لحاظ شده باشد نه اینکه روی فضا حرفی بزنیم. بالاخره سهم اصلاحات مشخص است؛ قطعا در دولت یازدهم به اصلاحات جفا شد. امیدواریم آقای روحانی در دولت دوازدهم با توجه به قول و وعده ای که دادند این ظلم دولت یازدهم را جبران کند. "
 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.