بازتاب سخنان رهبر انقلاب در رسانه‌های بین‌المللی
چهارشنبه 02 فروردین 1396, 14:00

 

رسانه‌های بین‌المللی سخنان مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز سال جدید را منعکس کردند.

به گزارش رویش نیوز به نقل از ایلنا، سخنان «آیت‌الله خامنه‌ای» رهبر انقلاب در اولین روز از سال جدید در حرم مطهر رضوی در رسانه‌های بین‌المللی بازتاب وسیعی داشت.

خبرگزاری رویترز اعلام کرد رهبر ایران در رابطه با دخالت در انتخابات ماه می این کشور هشدار داده است.

رویترز نوشت: «آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب، روز سه‌شنبه هشدار داد با هر کسی که بخواهد در انتخابات ریاست‌جمهوری ماه می ایران اختلال ایجاد کند، برخورد خواهد کرد.»

پایگاه خبری المانیتور نیز سخنان رهبر انقلاب را با هشدار ایشان در رابطه با دخالت در انتخابات ریاست‌جمهوری اردیبهشت ماه، منعکس کرد.

المانیتور نوشت آیت‌الله خامنه‌ای با هرکسی که نتیجه انتخابات ماه می و رای مردم را نپذیرد، برخورد خواهد کرد.

این پایگاه اینترنتی همچنین به سخنان مقام معظم رهبری در لحظه تحویل سال ۱۳۹۶ و تاکید ایشان بر اهمیت اقتصاد مقاومتی اشاره کرد.

انعکاس سخنان مقام معظم رهبری در پایگاه اینترنتی تودی‌آنلاین نیز را با هشدار ایشان در رابطه با برخورد با تلاش برای هرگونه دخالت در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۳۹۶، همراه بود.

یورونیوز نیز در گزارشی به سخنان رهبر انقلاب پس از تحویل سال ۱۳۹۶ اشاره کرد. این خبرگزاری نوشت آیت‌الله خامنه‌ای از برخی سیاست‌های اقتصادی انتقاد کرده و خواستار توجه بیشتر به موضوع اقتصاد مقاومتی شده است.

خبرگزاری‌های الجزیره، هندوستان تایمز، نیوز ویک و ... نیز سخنان رهبر معظم انقلاب پس از تحویل سال ۱۳۹۶ و تاکید بر سیاست‌‌های اقتصاد مقاومتی را منعکس کردند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.