آب حق مردم است که مسئولان بایدآن رابگیرند
شنبه 21 اسفند 1395, 00:29

 

امام جمعه داران گفت: آب حق مردم است که مسئولانشان باید آن را بگیرند و به موقع بدهند؛ چرا که امکانات و اموال متعلق به شخص خاصی نیست.
 
به گزارش رویش نیوز به نقل از ایمنا، حجت الاسلام اسماعیل سیاوشی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر داران، با بیان این که تقوای الهی موجب سعادت دنیوی و اخروی انسان است، اظهار کرد: حفظ تقوا برکات الهی را جلب می کند.
امام جمعه داران با بیان این که دوربین هایی هستند که لحظه به لحظه اعمال ما را ثبت می کنند، عنوان داشت: انسان اگر به باور برسد که خدا شاهد رفتار اوست به راحتی زیر بار انجام کارهای ناشایست نمی رود.
وی با اشاره به آغاز هفته احسان و نیکوکاری، شرکت گسترده در جشن عاطفه ها را در تقسیم شادی و برکت موثر دانست.
حجت الاسلام سیاوشی با اشاره به در پیش بودن 22 اسفند ماه، روز شهدا؛ افزود: یاد شهدا و جانبازی ها و رشادت های آنان چراغ راه همه ما است.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو، گفت: خوشبختانه در شهرستان همه زمینه ها برای برگزاری یک انتخابات سالم و خوب وجود دارد.
امام جمعه داران با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری گفت: باید تلاش کنیم که اشرافی گری به فرهنگ تبدیل نشود.
وی با اشاره به نامگذاری های پی در پی سال 94 و 95 به اقتصاد مقاومتی؛ این مسئله را نشانه اهمیت بالای این موضوع و نیز کم کاری مسئولان دانست و گفت: هر کاری باید در زمان خودش انجام بشود و نه در موقعیت های بعدی؛ و این به دست مسئولان است.
وی تصریح کرد: مسئله آب منطقه هم همین طور است؛ و این گونه نیست که بگوئیم اگر قبل از انتخابات کاری انجام شد درست می شود ولی بعد از انتخابات دیگر اهمیتی ندارد و راکد می ماند.
حجت الاسلام سیاوشی تاکید کرد: آب حق مردم است که مسئولانشان باید آن را بگیرند و به موقع بدهند؛ چرا که امکانات و اموال متعلق به شخص خاصی نیست و صاحبان اصلی همان شهدا و مردم هستند.
 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.