سخنران برجسته کشور با انتقاد از وضعیت سودهای کلان برخی بانک‌ها گفت: بعضی از این بانک‌ها با سودهای کلان، پدر مردم و مملکت را درآورده‌اند،‌ امیدواریم این بانک‌ها ورشکسته شوند.

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان صبح امروز در اجلاسیه فعالان فرهنگی استان مازندران در سالن الغدیر سپاه کربلا، اظهار کرد: بسیاری از جوانان بعد از انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس خوش درخشیدند و جزو انقلابیون به‌شمار می‌رفتند اما پس از دفاع مقدس از این افراد انقلابی به‌خوبی به‌کارگیری نشده است.

وی افزود: بنده طلبه شدم و سعی نکردم عضو هیأت علمی شوم چون نمی‌خواستم از مسیر طلبگی خارج شوم اما بعضی‌ها برای رسیدن به مقام و قرار گرفتن در عضو هیأت علمی طلبه می‌شوند.

سخنران برجسته کشور با بیان اینکه خیلی‌ها تلاش کردند و جلوی روحیه انقلابی و رویه انقلابی را در جامعه گرفتند، تصریح کرد: امروز روحیه انقلابی به کار کردن نیست بلکه کار تشکیلاتی کردن است.

پناهیان یادآور شد: بعد از انتخابات سال 76 فضا برای انقلابی‌گری تنگ شده بود و رئیس جمهور وقت، کشور را به‌سمت غرب‌گرایی و شعارهای غرب‌گرا سوق داده بود.

وی با بیان اینکه کارهای تشکیلاتی بسیاری در کشور با وجود مخالفت مسؤولان انجام شد، خاطرنشان کرد: برای کارهای فرهنگی و تشکیلاتی نباید وعده‌های نابه‌جا داد.

سخنران برجسته کشور با انتقاد از وضعیت سودهای کلان و بی‌حساب و کتاب در بسیاری از بانک‌های کشور، گفت: امیدواریم بانک‌هایی که سودهای کلان درمی‌آورند ورشکسته شوند.

پناهیان بیان کرد: بعضی از این بانک‌ها با سودهای کلان، پدر مردم و مملکت را درآوردند.

وی مهم‌ترین عنصر در فرآیند اهداف فرهنگی و اقتصاد مقاومتی را کار تشکیلاتی دانست و افزود: کار جمعی و تشکلاتی باید به جوانان و نسل‌های آینده شناسانده شود و این کارهای تشکیلاتی است که آینده و قدرت را رقم می‌زند.

سخنران برجسته کشور نتیجه تفکر و روحیه غربی را تخریب دانست و اضافه کرد: تمدن غرب حیات بشر را تخریب می‌کند و زندگی انسان را از بین می‌برد.

افزودن نظر

captcha