سفر هیئتی از نمایندگان مجلس به اصفهان برای بررسی بحران آب
چهارشنبه 12 آبان 1395, 13:33

 

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی از سفر هیئتی از نمایندگان مجلس به اصفهان برای بررسی بحران آب خبر داد.

به گزارش رویش نیوز به نقل از تسنیم، تداوم دوره خشکسالی و در کنار آن، روی زمین ماندن مصوبات 9 ماده‌ای آب سبب شده تا بحران آب در استان اصفهان شدت یافته و آبی برای کشت پاییزه برای کشاورزان شرق اصفهان نیز در نظر گرفته نشود.

با توجه به کمبود بارش‌ها و اجرا نشدن مصوبات شورای عالی آب خطرات ناشی از کمبود آب در استان اصفهان بیش از گذشته احساس می‌شود و در این میان باید به دنبال راه چاره‌ای برای برون رفت از این بحران بود.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به سفر معاون اول رئیس جمهور به اصفهان گفت: مدیری نمی‌تواند به اصفهان بیاید و موضوع آب برای او اولویت نداشته باشد.

حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به سفر وزیر نیرو به اصفهان بیان کرد: بنده و 18 نفر دیگر از نمایندگان استان اصفهان چندی پیش سوالی از وزیر نیرو را مطرح کردیم، وی به منظور پاسخگویی به این سوال در کمیسیون حاضر شد اما نمایندگان از پاسخ قانع نشدند.

وی با بیان اینکه تلاش‌های نمایندگان مجلس برای حل بحران آب در اصفهان ادامه دارد از سفر هیئتی از نمایندگان مجلس به اصفهان خبر داد و گفت: قرار است برای بررسی این موضوع هیئتی از طرف مجلس راهی اصفهان شود و جزئیات این سفر را به زودی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.