رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن اصفهان:
ارائه برنامه احیاء زاینده رود به دولت
شنبه 16 مرداد 1395, 12:41

 

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان گفت: اتاق اصفهان برنامه‌ای در رابطه با احیای زاینده رود تنظیم کرده که در روزهای آتی آن را به دولت ارائه خواهد داد.

به گزارش رویش نیوز، سید عبدالوهاب سهل‌آبادی امروز در گفت‌وگو با فارس در مورد نتیجه حضور اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در اصفهان گفت: هدف از دعوت نمایندگان محترم مجلس به اصفهان، بررسی مسائل مرتبط با آب اصفهان اعم از آب شرب و آب جاری در زاینده‌رود بود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان همچنین افزود: این دعوت با همت حاجی دلیگانی نماینده مردم برخوار صورت گرفت و در حضور یک‌روزه اعضای کمیسیون برنامه بودجه بازدیدهایی از چاه‌های فلمن و رودخانه زاینده‌رود انجام شد.

وی در ادامه تصریح کرد: همچنین اتاق اصفهان برنامه‌ای در رابطه با احیای زاینده‌رود و حل معضل خشک‌سالی آن تنظیم کرده که در این جلسه در مورد آن با نمایندگان مجلس تبادل‌نظر صورت گرفت و در نظر داریم در روزهای آتی آن را به دولت ارائه کنیم.

سهل‌آبادی وضعیت آب اصفهان را وخیم توصیف کرد و اظهار داشت: در حال حاضر نه‌تنها در حوزه کشاورزی و صنعت در تأمین آب با مشکل مواجه شده‌ایم؛ بلکه آب شرب اصفهان نیز وضع نامناسبی پیدا کرده است و نیاز بود که ذهنیت اعضای کمیسیون برنامه و بودجه برای این موضوع آماده شده و خوشبختانه با بازدید این عزیزان، این موضوع به طور کامل تشریح شد.

رئیس اتاق اصفهان در پاسخ به سؤالی در مورد موضع این اتاق در مورد استعفای رئیس اتاق ایران و جایگزین احتمالی آن گفت: جناب آقای جلال‌پور به دلیل عارضه قلبی از ریاست اتاق ایران استعفا دادند و این مشکل موجب استعفای ایشان از ریاست اتاق کرمان نیز شد، از همین رو فردا جلسه شورای هماهنگی رؤسای اتاق‌های استانی در تهران برگزار خواهد شد و تصمیم نهایی اتخاذ می‌شود.

وی همچنین افزود: اتاق اصفهان هم به عنوان یکی از مهم‌ترین اتاق‌های کشور به طور قطع نظراتی در این موضوع خواهد داشت اما اعلام این نظرات و برنامه احتمالی منوط به رصد شرایط در این جلسه است.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.